Riga United Ladies

v

27 / 05 / 2018 14:00

Riga United FC

v

06 / 06 / 2018 20:00

News

Match preview: Riga United FC vs. FK Lāčplēsis

17 / 09 / 2015

Riga United FC
3 : 2 View report
FK Lāčplēsis

UNITED TRY TO MAKE IT TWO IN A ROW / UNITED CENTĪSIES SAGĀDĀT OTRO UZVARU PĒC KĀRTAS

Rigas Vidusskola 49. 17/09/2015 - 20:30

It’s back to the usual kick off time on Thursday as they play friends and rivals FK Lāčplēsis. United are trying to make it 2 wins back-to-back for the first time this season. The manager of Lāčplēsis, Tjago Bomfim Da Silva is familiar to United having managed a team against Riga a few seasons ago and already with Lāčplēsis this season. So it will be an interesting game as both managers will have some idea about each other’s style. The previous time they met, Lāčplēsis won 2-1.

The opposition:
Lāčplēsis top two scorers are two forwards Gustavo Ganen Rodrigues and Eduardo Prestes Alagasso with 15 and 13 respectively. While they have many goals this season, their physical style of play has led to many cards too with 8 red and 41 yellow cards to their name.

Can Riga repeat the performance?
Lāčplēsis and Marienburg are two different teams, however, Riga just need to concentrate on their game. If they repeat the performance of the previous game in the manner they kept the ball and attacked, they could beat anyone on their day. The referee will also be a factor, something Riga should not rely upon, as we have seen some players injured through this. The referees have seemed to have let dangerous tackles pass of late and they absolutely need to clamp down on it.

Setting up for the final week
This is the third to last game of the season. Next week they have two games in two days. So this win on Thursday, will go along way to giving some distance between 11th and 12th place and potentially getting 10th place in the league. This could be a very important a pivotal win should they get 3pts

Team news:
Alex Gemin and Stefanos Panagidis are doubtful and Josu Samaniego will have a late fitness test. However, the good news is Graham Williams returns.

Voice from the manager:
Mo Awada was focussed and positive when we caught up with him this week. “I'm happy for the lads following the last game, it's always fun to win. I'm glad they tasted victory and I hope it makes them hungry for more. But that is now in the history books and our full focus is on Lāčplēsis, another team we want to beat. It will not be easy they are talented team. I have great respect for what they are trying to achieve.

The players [Riga United] want to finish the season strong, we will be fully focused for tomorrow and hopefully picking up 2 wins in a row.”

...........................................................

Rīgas 49. vidusskola 17/09/2015 - 20:30

Ceturdienas vakarā, nu jau atpakaļ pie ierastā spēles sākuma laika, Riga United uzņems savus sāncenšus un draugus FK Lāčplēsis komandu. United centīsies panākt divas uzvaras divās spēlēs, kas būtu pirmais šāda veida sasniegums šai sezonā. FK Lāčplēsis menedžeris Tjago Bomfim Da Silva ir labi pazīstams mūsu komandai, jo ir vadījis komandu pret kuru United ir spēlējusi dažs gadus atpakaļ un arī šai sezonā pret Lāčplēsi, līdz ar to ir gaidāms interesants mačs, jo abu komandu menedžeriem ir nojausma par otra spēles stilu. Iepriekšējā tikšanās reze noslēdzās ar 2-1 pārākumu FK Lāčplēsis labā.

Pretinieki:
Lāčplēša divi rezultatīvākie spēlētāji ir abi uzbrucēji Gustavo Ganen Rodrigues un Eduardo Prestes Alagasso, kam šai sezonā kontā jau ir attiecīgi 15 un 13 vārti. Savas fiziskā stila futbola spēle rezultātā viņu kontos arī daudz kartīšu - līdz šim 8 sarkanās un 41 dzeltenā kartiņa.

Vai Riga United spēs atkārtot iepriekšējā mača sniegumu?
Lāčplēsis un Marienburg ir divas pavisam dažādas komandas, bet, ja Riga koncentrēsies uz savu spēli, viss var notikt. Ja viņi spēs rādīt tādu pat spēli kā pret Marienburg bumbas kontroles un kvalitatīvi veidoto uzbrukumu veidā, tad viņiem pa spēkam ir jebkura komanda. Sava loma būs arī tiesnešiem. Pēdējās spēlēs tiesnešu darba kvalitāte nav bijusi no tām augstākajām un daudzas bīstamas spēles situācijas ir palikušas nesodītas, kas savukārt var novest pie nevajadzīgām traumām. Mēs ceram, ka šovakar arī tiesneši rādīs savu labāko sniegumu.

Gatavojoties pēdējai nedēļai:
Šī ir pirmā no trim atlikušajām spēlēm šai sezonā, piedevām nākamnedēļ puiši aizvadīs divas spēles divās dienās. Šodienas uzvara varētu palīdzēt nostiprināties 11. pozīcijā vai sekmīgi nospēlējot pēdējās divas spēles, pat pakāpties līdz 10. vietai līgas tabulā.

Komandas ziņas:
Komandai nespēs palīdzēt Alex Gemin un Stefanos Panagidis. Josu Samaniego par savu gatavību pārliecināsies vien pirms pašas spēles, bet no labajām ziņām ir ziņots par Graham Williams atgriešanos.

Daži vārdi no komandas menedžera:
Mo Awada bija koncentrējies uz gaidāmo spēli, bet pozitīvi noskaņots. “Esmu priecīgs par puišu sniegumu iepriekšējā spēlē. Vienmēr ir forši uzvarēt. Esmu priecīgs viņi izbaudija uzvaras garšu un es ceru, ka tas radīs viņos izsalkumu, ko tādu piedzīvot atkārtoti. Bet tā spēle jau ir pagātnē un šobrīd mēs pilnībā esam koncentrējušies uz spēli pret Lāčplēsi, ko mēs ļoti vēlamies uzvarēt. Mēs apzināmies, ka tas nebūs viegli, jo viņi ir talantīga komanda un man ir liels respekts pret to, ko viņi šīs sezonas laikā ir centušies sasniegt. Spēlētāji (Riga United) vēlas noslēgt sezona rezultatīvi un es domāju, ka visi būs noskaņojušies par visiem 100% un erams mumc izdosies panākt divas uzvaras pēc kārtas.”